fbpx

Kuşadası 2020 Double Mix Tenis Turnuvası Sona Erdi

Deniz işitme merkezleri, Deniz Optik ve Deniz Medikal sponsorluğunda gerçekleşen 2020 Kuşadası double mix tenis turnuvası tamamlandı.

15 Eylül 2020 tarihinde Kuşadası Ramada Otel’de başlayan double mix (çiftler kadın erkek ) tenis turnuvası 3 Ekim’de tamamlandı. Yaklaşık 20 çift 40 sporcunun katıldığı müsabakalar zorlu maçlara sahne oldu.

Final maçı Banu Kocaoğlu/ Bora Kocaoğlu – Defne Aydın/ Hanefi Ceylan arasında çok çekişmeli final seti sonucunda Defne/Hanefi çifti kupaya uzandı.

Deniz Optik, İşitme Merkezleri ve Deniz Medikal sahibi Ali ALAGÖZ çiftlere kupayı ve ödül olan 2.000 tl hediye çekini takdim etti.

Ali ALAGÖZ yaptığı konuşmada Covid-19 pandemi sonrasında insanların spor alışkanlıklarını kaybettiğini ve tenis gibi temassız sporların daha önemli hale geldiğini vurguladı. Kupa seramonisi ile beraber  1.ve 2 olan tüm sporcu çiftleri kutlayan Ali ALAGÖZ Kuşadası ve Söke tenisinin gelişmesi için elinden gelen ne varsa yapabileceğini belirtti.

Planlarının arasında bir tenis clubu kurmak istediğini de belirten Ali ALAGÖZ alt yapı ve fizibilite çalışmalarını yapmaya başladık 5-6 kortluk hem sosyal hem de spor tesisi olabilecek özerk bir clup düşünüyoruz dedi.

Kuşadasın’da sezonun son turnuvası olan kuşadası double mix  tenis turnuvasıda böylece sona ermiş oldu.

Kuşadası 2019 Tek Erkekler Tenis Turnuvası Tamamlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation

Sepetim

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our gizlilik ilkesi.

Already got an account?

Quickview

Close

Categories