fbpx

Kuşadası 2019 Tek Erkekler Tenis Turnuvası Tamamlandı

Deniz Optik Medikal ve İşitme Merkezleri Sponsorluğunda Gerçekleşen Kuşadası Tenis Turnuvası Ödülleri Dağıtıldı.

Kuşadası 2019 Ramada Tenis Turnuvası Bitti.

Deniz İşitme Kuşadası-Söke-Didim, Deniz Optik ve Medikal Sponsorluğunda gerçekleştirilen turnuva çekişmeli maçlara sahne oldu.

Kuşadasında 14 gün süren Ramada Cup Tenis Turnuvası sona ererken, tenisçilerin mücadelesi nefes kesti. Toplam 36 sporcunun 2 hafta boyunca mücadele ettiği Kuşadası Ramada Tenis Turnuvası güzel görüntülere sahne oldu. Kuşadası Ramada Otel’in iki adet sert kortunda gerçekleşen yaz turnuvası 2 ana tablodan oluştu.

Yenenler ve Consulation adlı iki tablodan oluşan turnuvayı  Consulation tablosunu eski milli futbolcu İsmet TAŞDEMİR finalde Samsun Spor eski çalıştırıcısı Hakan DOLUTAŞ’ı yenerek kupasını aldı. Yenenler tablosunda ise final maçında Tenis antrenörü beden eğitimi öğretmeni Orhan İNCEOĞLU, +15’de Türkiye’nin Başarılı oyuncularından Yiğit DOLUTAŞ’ı yendi.

Turnuva sponsorları Deniz İşitme Merkezleri Kuşadası-Söke-Didim,Deniz Optik ve Deniz Medikal sahibi Ali ALAGÖZ kazananlara kupalarını takdim etti.

Katılımın her geçen gün arttığı bilgisi verildi. Tenis sporunun bölgede yaygınlaştırılması için bu tür turnuvaların önemli olduğu belirtildi.

Turnuva direktörü tenis antrenörü Mehmet OSKAN tenisin bölgemizde çok yaygın olmadığını belirterek bu tür sporlarda çevik, hızlı olmanın yanında dikkat ve konsantrasyon önemli olduğunu vurguladı. Böyle sporlar gençleri uyuşturucu ve benzeri kötü alışkanlıklardan korur. Bizde tenisi bölgede yaygınlaştırmaya çalışıyoruz ”dedi.

Turnuva sonunda dereceye girenler Söke Deniz Optik’ten güneş gözlüklerini aldılar.

Kuşadası 2020 Double Mix Tenis Turnuvası Sona Erdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deniz Medikal

Sepetim

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunusağlamaya çalışıyoruz. Üyelik sadece isteğe bağlı olup haber iletmek şeklinde kullanılacaktır. gizlilik ilkesi.

Already got an account?

Quickview

Close

Categories